Healthypharm Ibuprofen 400mg 20 tabletten
Merk
Inhoud
20 tabletten
237
Er is voldoende op voorraad
Op voorraad
Gratis bezorging
Bij bestellingen vanaf 50 euro.
€ 4,95
Bezorgkosten bij bestellingen onder 50 euro.
Productinformatie
Healthypharm Ibuprofen 400mg
RVG 23761 Actief
Ibuprofen HTP 400 mg, omhulde tabletten
Ibuprofen is een ontstekingsremmende en koortswerende pijnstiller.
Waarvoor wordt dit middel gebruikt
Koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn.
Niet gebruiken bij
- U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. - U heeft ernstig hartfalen. - U heeft astma-aanvallen als gevolg van het gebruik van ibuprofen in uw medische voorgeschiedenis of bent bekend met overgevoeligheid voor de groep geneesmiddelen waartoe ibuprofen behoort, de zogenaamde NSAID’s. - U heeft eerder een maagdarmbloeding of –perforatie gehad bij gebruik van NSAID’s. - U heeft een actieve of terugkerende maagzweer of zweer in de twaalfvingerige darm, bloedingen in de maag of de darmen of zwerende ontstekingen van de dikke darm. - U heeft een ernstige verstoring van de nier- of leverfunctie. - U heeft een spontane verhoogde neiging tot bloedingen of gebruikt bloedverdunners (anticoagulantia). - U lijdt aan andere bloedingen, bijv. een hersenbloeding. - Tijdens het derde trimester van de zwangerschap.
Werkzame bestanddelen
Elke tablet bevat 400 mg ibuprofen
Hulpstoffen
maïszetmeel, voorverstijfseld maïszetmeel, watervrij colloïdaal siliciumdioxide, natriumzetmeelglycolaat type A, stearinezuur, talk, titaandioxide (E 171), hydroxypropylmethylcellulose type 2910 5cP, erytrosine (E 127) en polyethyleenglycol 6000 (alleen in de 400 mg tablet).
Dosering
Voor volwassenen en kinderen ouder dan 12 jaar. De aanbevolen dosering is eerst 2 tabletten à 200 mg of 1 tablet à 400 mg, zo nodig gevolgd door 1 of 2 tabletten à 200 mg of 1 tablet à 400 mg per keer. U mag ten hoogste 6 tabletten à 200 mg of 3 tabletten à 400 mg per dag (= 24 uur) innemen.
Aanwijzingen voor gebruik
De tabletten in hun geheel doorslikken met een ruime hoeveelheid water. Lees voor gebruik de bijsluiter.
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Let op de maximale dagdosering.
Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Healthypharm B.V., Van de Reijtstraat 31-E, 4814 NE Breda, Nederland
RVG 23761 Actief
Ibuprofen HTP 400 mg, omhulde tabletten
Ibuprofen is een ontstekingsremmende en koortswerende pijnstiller.
Waarvoor wordt dit middel gebruikt
Koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn.
Niet gebruiken bij
- U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. - U heeft ernstig hartfalen. - U heeft astma-aanvallen als gevolg van het gebruik van ibuprofen in uw medische voorgeschiedenis of bent bekend met overgevoeligheid voor de groep geneesmiddelen waartoe ibuprofen behoort, de zogenaamde NSAID’s. - U heeft eerder een maagdarmbloeding of –perforatie gehad bij gebruik van NSAID’s. - U heeft een actieve of terugkerende maagzweer of zweer in de twaalfvingerige darm, bloedingen in de maag of de darmen of zwerende ontstekingen van de dikke darm. - U heeft een ernstige verstoring van de nier- of leverfunctie. - U heeft een spontane verhoogde neiging tot bloedingen of gebruikt bloedverdunners (anticoagulantia). - U lijdt aan andere bloedingen, bijv. een hersenbloeding. - Tijdens het derde trimester van de zwangerschap.
Werkzame bestanddelen
Elke tablet bevat 400 mg ibuprofen
Hulpstoffen
maïszetmeel, voorverstijfseld maïszetmeel, watervrij colloïdaal siliciumdioxide, natriumzetmeelglycolaat type A, stearinezuur, talk, titaandioxide (E 171), hydroxypropylmethylcellulose type 2910 5cP, erytrosine (E 127) en polyethyleenglycol 6000 (alleen in de 400 mg tablet).
Dosering
Voor volwassenen en kinderen ouder dan 12 jaar. De aanbevolen dosering is eerst 2 tabletten à 200 mg of 1 tablet à 400 mg, zo nodig gevolgd door 1 of 2 tabletten à 200 mg of 1 tablet à 400 mg per keer. U mag ten hoogste 6 tabletten à 200 mg of 3 tabletten à 400 mg per dag (= 24 uur) innemen.
Aanwijzingen voor gebruik
De tabletten in hun geheel doorslikken met een ruime hoeveelheid water. Lees voor gebruik de bijsluiter.
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Let op de maximale dagdosering.
Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Healthypharm B.V., Van de Reijtstraat 31-E, 4814 NE Breda, Nederland
De tabletten in hun geheel doorslikken met een ruime hoeveelheid water.
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Beoordeling door klanten
Wat is jouw ervaring met dit product?
Zelf een review plaatsen
Vragen & inspiratie
Service door een gediplomeerd drogist