Leidapharm Paracetamol 500mg 50 tabletten
Merk
Inhoud
50 Tabletten
1,69
Er is voldoende op voorraad
Op voorraad
Gratis bezorging
Bij bestellingen vanaf 50 euro.
€ 4,95
Bezorgkosten bij bestellingen onder 50 euro.
Productinformatie
Leidapharm Paracetamol 500mg
RVG 21748=52239 UAD
Leidapharm Paracetamol 500 mg, tabletten
Leidapharm Paracetamol 500 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en
koortsverlagende geneesmiddelen.
Waarvoor wordt dit middel gebruikt
Leidapharm Paracetamol 500 mg wordt gebruikt bij:
- hoofdpijn
- koorts en pijn bij griep en verkoudheid
- koorts en pijn na vaccinatie
- kiespijn
- zenuwpijn
- spit
- spierpijn
- menstruatiepijn
Niet gebruiken bij
- Kinderen jonger dan 4 jaar.
- U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel
Extra voorzichtig bij
Waarschuwing:
#Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Vermijd langdurig gebruik bij hoofdpijn, dit kan hoofdpijn veroorzaken.
#Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts.
#Bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken of bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg met een arts.
#Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts.
Inname bij zwangerschap en borstvoeding
Bij zwangerschap: Mag gebruikt worden
Bij borstvoeding: Mag gebruikt worden
Overige informatie
Raadpleeg huisarts:
#Mensen die al langer dan vijf dagen paracetamol nodig hebben voor pijnklachten.
#Mensen die meer dan 15 dagen per maand pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.
Niet gebruiken bij:
#Niet tegelijk bepaalde andere medicijnen gebruiken, zie bijsluiter.
#Gebruik niet meer dan 2 gram (4 tabletten) paracetamol per 24 uur bij overmatig alcoholgebruik.
#Gebruik tijdens zwangerschap en borstvoeding zo kort mogelijk en in de laagste effectieve dosering.
#Paracetamol kan de testresultaten van verschillende laboratoriumtesten beïnvloeden
Gebruiken bij:
Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.
Werkzame bestanddelen
Een tablet bevat 500 mg paracetamol.
Hulpstoffen
maïszetmeel, gelatine, croscarmellose natrium en
magnesiumstearaat.
Dosering
De aanbevolen dosering is:
Kinderen van 4 tot 6 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg 3-4 maal per dag.
Kinderen van 6 tot 9 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg 4-6 maal per dag.
Kinderen van 9 tot 12 jaar: één tablet van 500 mg 3-4 maal per dag.
Kinderen van 12 tot 15 jaar: één tablet van 500 mg 4-6 maal per dag.
Volwassenen: één of 2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten per dag.
De lagere toedieningsfrequentie is bedoeld voor de jongste kinderen in de betreffende leeftijdscategorie.
• Dit middel is niet geschikt voor kinderen jonger dan 4 jaar.
• Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen.
• Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.
• De aangegeven dosering niet overschrijden.
• Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema.
• Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger, of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden geraadpleegd.
De effectieve dagelijkse dosis mag niet hoger zijn dan 60 mg/kg/dag (tot 2 g/dag) in de volgende situaties:
• volwassenen die minder dan 50 kg wegen
• milde tot matige leverinsufficiëntie, Syndroom van Gilbert (familiaire niet-hemolytische
geelzucht)
• uitdroging
• chronische ondervoeding
Maximale dosering
1,5-6 tabletten per 24 uur, afhankelijk leeftijd
Aanwijzingen voor gebruik
De tabletten moeten met een ruime hoeveelheid water (half glas) ingenomen worden.
Lees voor gebruik de bijsluiter
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Let op de maximale dagdosering.
Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Leidapharm BV, Archimedesweg 2, 2333 CN Leiden, Nederland
RVG 21748=52239 UAD
Leidapharm Paracetamol 500 mg, tabletten
Leidapharm Paracetamol 500 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en
koortsverlagende geneesmiddelen.
Waarvoor wordt dit middel gebruikt
Leidapharm Paracetamol 500 mg wordt gebruikt bij:
- hoofdpijn
- koorts en pijn bij griep en verkoudheid
- koorts en pijn na vaccinatie
- kiespijn
- zenuwpijn
- spit
- spierpijn
- menstruatiepijn
Niet gebruiken bij
- Kinderen jonger dan 4 jaar.
- U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel
Extra voorzichtig bij
Waarschuwing:
#Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Vermijd langdurig gebruik bij hoofdpijn, dit kan hoofdpijn veroorzaken.
#Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts.
#Bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken of bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg met een arts.
#Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts.
Inname bij zwangerschap en borstvoeding
Bij zwangerschap: Mag gebruikt worden
Bij borstvoeding: Mag gebruikt worden
Overige informatie
Raadpleeg huisarts:
#Mensen die al langer dan vijf dagen paracetamol nodig hebben voor pijnklachten.
#Mensen die meer dan 15 dagen per maand pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.
Niet gebruiken bij:
#Niet tegelijk bepaalde andere medicijnen gebruiken, zie bijsluiter.
#Gebruik niet meer dan 2 gram (4 tabletten) paracetamol per 24 uur bij overmatig alcoholgebruik.
#Gebruik tijdens zwangerschap en borstvoeding zo kort mogelijk en in de laagste effectieve dosering.
#Paracetamol kan de testresultaten van verschillende laboratoriumtesten beïnvloeden
Gebruiken bij:
Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.
Werkzame bestanddelen
Een tablet bevat 500 mg paracetamol.
Hulpstoffen
maïszetmeel, gelatine, croscarmellose natrium en
magnesiumstearaat.
Dosering
De aanbevolen dosering is:
Kinderen van 4 tot 6 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg 3-4 maal per dag.
Kinderen van 6 tot 9 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg 4-6 maal per dag.
Kinderen van 9 tot 12 jaar: één tablet van 500 mg 3-4 maal per dag.
Kinderen van 12 tot 15 jaar: één tablet van 500 mg 4-6 maal per dag.
Volwassenen: één of 2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten per dag.
De lagere toedieningsfrequentie is bedoeld voor de jongste kinderen in de betreffende leeftijdscategorie.
• Dit middel is niet geschikt voor kinderen jonger dan 4 jaar.
• Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen.
• Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.
• De aangegeven dosering niet overschrijden.
• Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema.
• Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger, of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden geraadpleegd.
De effectieve dagelijkse dosis mag niet hoger zijn dan 60 mg/kg/dag (tot 2 g/dag) in de volgende situaties:
• volwassenen die minder dan 50 kg wegen
• milde tot matige leverinsufficiëntie, Syndroom van Gilbert (familiaire niet-hemolytische
geelzucht)
• uitdroging
• chronische ondervoeding
Maximale dosering
1,5-6 tabletten per 24 uur, afhankelijk leeftijd
Aanwijzingen voor gebruik
De tabletten moeten met een ruime hoeveelheid water (half glas) ingenomen worden.
Lees voor gebruik de bijsluiter
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Let op de maximale dagdosering.
Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Leidapharm BV, Archimedesweg 2, 2333 CN Leiden, Nederland
Lees altijd de bijsluiter
Bekijk de bijsluiter (PDF)
De tabletten moeten met een ruime hoeveelheid water (half glas) ingenomen worden.
Lees voor gebruik de bijsluiter
Beoordeling door klanten
Wat is jouw ervaring met dit product?
Zelf een review plaatsen